Zamówienia indywidualne

Zamówienia indywidualne.

Chcesz mieć coś niepowtarzalnego? To jest właśnie miejsce, gdzie jesteś w stanie stać się kimś wyjątkowym. Nie chcesz mieć czegoś co nosi sąsiadka czy koleżanka z ławki – złóż swoje zamówienie indywidualne. Proces powstawania takiego kanzashi zaczyna się od kontaktu ze mną drogą mailową lub telefoniczną. Pracę zaczynam od poznania Twoich oczekiwań oraz od ustalenia podstawowych informacji takich jak:

– okazja na jaką ma być wykonane zamówienie,

– kolory podstawowe wykonywanego kanzashi,

– sposób mocowania czyli grzebień, szpila, kokówka,

-ilość kwiatów oraz płatków i kształt płatków z jakich mają być zbudowane,

– elementy wykończeniowe – perełki, kryształki kolor przekładek i określenie dodatków.

Po ustaleniu podstawowych informacji wykonuję rysunek odręczny czyli taki mały projekt szacunkowy z zużyciem materiału oraz szacuję początkowy koszt wykonania. Dostajesz ode mnie taki rysuneczek aby ustalić czy dobrze zobrazowałam Twój opis tego czego oczekujesz ode mnie.

Rysunek odręczny + wyycena
Rysunek odręczny + wyycena

Po zatwierdzeniu wstępnego projektu przystępuję do pracy. W trakcie pracy wykonuję kolejnych kilka zdjęć i wysyłam Ci na maila. W kluczowych sytuacjach kontaktuję się ponownie aby przedstawić kolejne propozycje lub rozwiązania. Na tym etapie omawiamy ponownie projekt i potwierdzam komponenty wykończeniowe – mogą pojawić się inne rozwiązania lub inne komponenty, których można użyć. Po potwierdzeniu projektu przez Ciebie wykańczam ozdobę i przesyłam zdjęcia końcowego produkt do Ciebie. Po ostatecznym zatwierdzeniu końcowego produktu finalizujemy transakcję. Płacisz w momencie zatwierdzenia końcowego produktu, który przesyłam po otrzymaniu należności na konto. W przypadku większych projektów jest możliwość, że będę prosiła o wpłacenie 30% zadatku.

Wykonane kanashi na podstawie projektu odręcznego
Wykonane kanashi na podstawie projektu odręcznego