Konwenty i warsztaty

Warsztaty – wolne miejsca.

Został jeszcze miesiąc do naszych warsztatów. Już niebawem zacznę bardzo poważnie przygotowywać się do nich i zastanawia mnie jedna rzecz. Wiele osób wysyła zapytania odnośnie materiału. Drodzy uczestnicy. Wszystkie materiały jakie będą potrzebne do wykonania kanzashi na tych warsztatach zapewniam ze swojej strony – tak więc nie musicie się o nic martwić. Wielu uczestników chce wiedzieć na co mogą liczyć. Tak więc postanowiłam napisać co będzie dostępne i może dzięki temu będziemy mogli wspólnie zweryfikować materiały i ewentualnie domówić coś z czym będziecie chcieli pracować.

Lista materiałów:

1. Materiał (płótno) będzie to mieszanka kolorystyczna satyny (grubsza) oraz cieńszej podszewki satynowej – lub podszewki poliestrowej. Materiał będzie już spreparowany przygotowany do dalszej obróbki.

2. wszelakiego rodzaju ozdoby – pręciki do kwiatków, przekładki i elementy metalowe, koraliki, perełki, cyrkonie, dżety – wszystko co może posłużyć do ozdobienia serca kwiatów.

3. Narzędzia – nożyczki, zapalniczki, żyłki, druciki i inne potrzebne do zdobienia trzonków i obróbki materiału. Zapewniam również klej – pałeczki do pistoletu na gorąco. Niestety nie jestem w stanie zapewnić dużych ilości pistoletów. Osobiście nie używam w ogóle pistoletu więc jeśli ktoś ma swój pistolet i chce go zabrać – nie ma kłopotu będę wyposażona w ewentualne przedłużacze.

4. Akcesoria do ozdabiania – większość chce zrobić sobie grzebyki do włosów – ale również jest kilka osób, które chcą opaski i spinki. Zapewniam opaski, spinki, tukany, grzebyki potrzebne do ich zrobienia.

5. Poczęstunek – z racji iż będzie to czerwiec zapewniam napoje i mały poczęstunek dla uczestników – tak więc głodni mam nadzieję, że nie będziecie 🙂

Jest bardzo dużo pytań w sprawie wolnych miejsc. Poniżej przedstawiam Wam listę osób, które potwierdziły swoją obecność wpłatą 16 zł na konto. Jest to lista imienna wraz z miastem:

1. Judyta K. – Pyskowice
2. Emilia P. – Orzesze
3. Marzena D. – Dąbrowa Górnicza
4. Zuzanna P. – Katowice
5. Karolina M. – Katowice
6. Kornelia S. – Żywiec
7. Anna Z. – Pyskowice
8. Aneta M. – Ruda Śląska
9. 10. 11. 12. Alina Ł. Agata, Minika P. oraz Nina G. – Gliwice
13. Anna B. – Gliwice

Miejsca są – Liczymy do ok 30 osób więc połowa za nami:)

Pozdrawiam Bogusia 🙂