Ciekawostki,  Konwenty i warsztaty,  Osobiste

TSURU już za tydzień!

 

Jeszcze tydzień!

Przygotowania do Tsuru Japan Festival 3 w Rybniku idą pełną parą. W pracowni lampka nie gaśnie a tekturowe pudła z dnia na dzień wypełniają się nowymi gotowymi produktami specjalnie robionymi na tę okazję. Dla jednych tydzień to dużo a dla mnie – mało. Wiele rzeczy jest do przygotowania i wciąż mam wrażenie, że nie zdążę wszystko zrobić. Szykuję wiele atrakcji dla osób chcących się ze mną spotkać na TJF3 i mam nadzieję, że sprostam tym wyzwaniom i będę mogła Was czymś zachwycić. Publika będzie wymagająca i wyjątkowa.

Misio i Bogusia
Misio i Bogusia

Zastanawiam się co jeszcze zapomniałam zrobić. Prawdopodobnie jak już będę miała auto zapakowane po brzegi i szykowała będę wyjazd – to się okaże, że jest masa rzeczy których już nie wcisnę do samochodu. Wciąż mam wrażenie, że o czymś zapomniałam co doprowadza mnie do skrajnych nerwów, ale ponoć „przytulanie” pomaga ukoić nerwy. Niestety mój Rudy pomocnik nie chciał pozować ze mną do sesji w pracowni – więc znalazłam substytut. Nie jest tak uroczy jak mój Grągiel, ale przynajmniej nie ucieka i nie wyrywa się z rąk a jego cierpliwość jest nieoceniona 😉 Z pomocą również idzie niezawodny imbryczek żeliwny z zieloną herbatą, w której ostatnimi czasy się rozkochałam dzięki podniebieniu Ani mojej kuzynki, którą również będziecie mieli okazję poznać. Anna to Woda – ja Ogień a jednak bez siebie to nie jesteśmy w stanie dłużej funkcjonować. Jednak nie o tym miałam pisać. Dostałam kilka pytań od osób będących na festiwalu z jakimi atrakcjami przybywam na TJF3.

Będę miała dla wszystkich ulotki z Kanzashi.pl z rabatem na zakupy online w wysokości 10% Na niej podane tajne hasło otwierające możliwość zrobienia zakupów nieco taniej. Zapraszam do zabrania ulotki i skorzystanie z okazyjnego rabatu.

Wiele ciekawych projektów przygotowałam dla Was na ten konwent w różnych przedziałach cenowych. Będzie wiele drobnych ozdób, ale również coś z mojej nowej linii DeLuX z kryształami Swarovski dla tych co cenią sobie ekskluzywne wyroby z dobrego jakościowo materiału. Będą ozdobne grzebienie, szpilki do koków, tukany i krokodylki, drobne kokówki i spinki typu pyka. Ceny rozpoczynają się od 5 zł i uważam, iż każdy taką drobną pamiątkę z mojego stoiska powinien zabrać do domu. Będą dodatkowe gadżety do zakupienia w postaci chociażby  kubka lub innych rzeczy związanych z Japonią i moją pasją jaką jest kanzashi.

Na stoisku będzie czekała na Was Ania i ja, będziecie mogli zobaczyć kanzashi na żywo, dotknąć ich, przymierzyć i sprawdzić jak komponują się we waszych włosach (tutaj do dziewczyn), zapraszam również chłopaków – może znajdziecie coś dla swoich drugich połówek. Pamiętajcie, że lubimy błyskotki i unikatowe ozdoby, których koleżanka czy sąsiadka nie będzie miała. To sprawia, że jesteśmy wyjątkowe.

kubek na TJF3

Zapraszam również osoby chcące się czegoś dowiedzieć więcej na temat hana tsumami kanzashi na warsztaty jakie będę prowadziła w niedzielę 15 listopada na TJF3. Uczestnicy Tsuru będą mogli pod moim okiem wykonać samodzielnie swoją ozdobę i dumnie zaprezentować się z nią we włosach. W niedzielę zaczynamy warsztaty o godzinie 8 rano – tak więc mam nadzieję, że wyśpicie się przez noc konwentową a wrażenia i emocje z pierwszego dnia pozwolą Wam na prace manualne. Będzie jedna grupa ok 20 osób i warsztaty będą trwały 2 godziny. W gronie osób biorących udział w warsztatach  pod koniec rozlosuję specjalną nagrodę za chęć udziału i dobrą zabawę. Będzie to kubek z pięknym nadrukiem kanzashi. Tak więc zapraszam do rezerwacji miejsca gdyż ilość miejsc jest ograniczona 😉 Rezerwację miejsca możecie składać u mnie osobiście drogą mailową z dopiskiem „Warsztaty” 🙂

Zapraszam na TJF3 spotkaj się ze mną i porozmawiaj o kanzashi i nie tylko.

będę