Targi

Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą. Organizuję warsztaty, uczestniczę w targach, jarmarkach, spotkaniach i konwentach. Moje wyroby uświetniają targi i konwenty nie tylko o tematyce Japońskiej.

Zapraszam do zapoznania z kalendarium.

 

[fruitful_dbox]Targi i jarmarki[/fruitful_dbox]

Japoński Ogród Kanzashi to nie tylko sklep online, gdzie królują piękne zdjęcia. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów chcę pokazać moje wyroby realnie, aby klient mógł przyjść, dotknąć oglądnąć towar a niejednokrotnie przymierzyć i dopasować. W takim celu wystawiam się na jarmarkach tematycznych oraz targach rękodzieła. Jest to sposób promowania techniki kanzashi jak przede wszystkim możliwość oceny realnego produktu przez klienta.

Wszystkie targi i jarmarki są wpisane w moim kalendarzu. Sprawdź, gdzie będę prezentowała się w najbliższym czasie i przyjdź zobaczyć moje kanzashi.

[fruitful_dbox] Spotkania i konwenty [/fruitful_dbox]

Uczestniczę również w konwentach, gdzie w formie wystawy prezentuję swoje prace. Jest to urozmaicenie konwentów i spotkań, na których uczestnicy mogą wziąć udział w mini warsztatach i dowiedzieć się kilku ciekawostek w tematyce kanzashi. Jeśli chcesz urozmaicić swoje konwenty, spotkania tematyczne, pikniki rodzinne to skontaktuj się ze mną drogą mailową lub telefonicznie.

[fruitful_dbox] Zapraszam do współpracy[/fruitful_dbox]