Moje prace,  Osobiste

Sezon ślubów otwarty! Kieliszki ślubne.

Za oknami coraz piękniejsza pogoda, więcej słońca i cieplejsze dni – jednym słowem WIOSNA. Sezon ślubów zostaje otwarty. Na tę okazję w wolnej chwili przygotowałam pokazowo kieliszki ozdobne, które mogą posłużyć jako gadżety do sesji fotograficznych, jako prezenty okolicznościowe jak również na weselne wznoszenie toastów Młodej Pary.

Srebrem lśniące – Kieliszki ślubne + butelka.

Często zastanawiamy się co w tym sezonie ślubnym będzie najmodniejsze. Tak jak suknie również dodatki podlegają trendom i modzie. Nawet kieliszki nie stoją na marginesie całej oprawy i coraz częściej Państwo Młodzi decydują się na pięknie zdobione kieliszki. Niegdyś jaskrawe kolory z dominacją jednego, tęczowe wariacje a nawet ekstrawagancja były na topie. Ten sezon obstawiam będzie królował w srebrze, klasycznej bieli oraz wszelakie lśniące i świecące elementy. 

Niniejsza propozycja jest przykładem połączenia klasyki z odrobiną nowoczesności. Klasyczna biel oraz nietuzinkowe srebro dają niesamowity efekt końcowy, a wszelakie zdobienia mieniące się w słońcu dodają smaku i elegancji.

Mroźna perła – kieliszki do szampana + wódka.

Zestaw czterech kieliszków, który proponuję zachowany w tonacji klasycznej bieli i nieśmiertelnych pereł. Zawiera dwa kieliszki na szampana oraz dwa małe na wódkę weselną. Efekt oszronionego szkła najbardziej mi się podoba, jednak trzeba będzie dopracować kilka szczegółów. 

 

Oto moje tegoroczne propozycje na sezon ślubny. Mam nadzieję, że przypadły Wam do gustu.