O mnie

Logo

Prowadzę jednoosobową firmę zajmującą się głównie wytwarzaniem rękodzieła inspirowanego japońskimi ozdobami kanzashi. Posiadam sklep internetowy z artykułami dla rękodzielników. Organizuję szkolenia, warsztaty, biorę udział w targach i jarmarkach. Realizuję indywidualne zamówienia, także na ozdoby ślubne.

Dane firmy:
Nazwa:  KANZASHI.PL – Bogusława Gołecka – Szydło
Adres: 44-104 Gliwice, ul. Artura Grottgera 28/3
Telefon: 795-932-124 (nie odbieram SMS-ów)
Email: jo.kanzashi(tu_wstaw_małpę)gmail.com
NIP: 6312304196
REGON: 361827837
Nr konta: 74 1050 1298 1000 0092 1255 0041

 

O mnie w kilku słowach
Prywatnie
Mam na imię Bogusia. Urodziłam się w ’81 roku w Gliwicach, gdzie mieszkam do dzisiaj. Z zawodu jestem księgową i grafikiem komputerowym, ale w wyuczonym kierunku nie pracuję. Oprócz działalności związanej z rękodziełem można mnie również spotkać za kółkiem autobusu komunikacji miejskiej w Gliwicach. 

Czemu Japonia?
Japonią zainteresowałam jako nastolatka, kiedy w polskiej telewizji rozpoczęto emitowanie serialu „Sailor Moon” – kto tego nie pamięta prawda? Wówczas na pólkach sklepów prasowych pojawił się pierwszy numer gazety Kawaii i to dzięki tej pozycji zainteresowałam się grafiką, Japonią a w dalszym czasie kanzashi. Japonia zawsze będzie czymś odległym i może nie do końca zrozumiałym.  Ale właśnie to czyni ją tak interesującą i sprawia, że pociąga mnie odkrywanie tego tajemniczego Kraju Kwitnącej Wiśni – ojczyzny samurajów, gejsz i sake. 

Moje kanzashi
Od roku 2009 pracuję i tworzę swoje kansashi. Jest to dla mnie forma odpoczynku od zgiełku dnia codziennego jak sposób odreagowania stresu. Pracuję w zaciszu domowym, w małym pokoiku na końcu mieszkania, gdzie nikt mi nie przeszkadza (poza kotem) i gdzie mogę oddać się swojej fascynacji i pracy.
Formularz kontaktowy: 

Wyróżnienia

Firma godna zaufania