Ciekawostki,  Konwenty i warsztaty,  Osobiste

Niespodzianka na warsztatach – KUBEK!

Warsztaty tuż tuż!

Postanowiłam przygotować coś specjalnego dla osób obecnych na Pierwszych Warsztatach w Gliwicach.

W ostatnich dniach dość sporo się dzieje w pracowni i nie koniecznie coś jest tworzone z kanzashi. Jak widzicie rozpoczął się bieg po gadżety ^.^ Z racji iż zawsze coś ciekawego staram się przygotować – tym razem obstawiłam na kubeczki z moim logo oraz herbatę.

Może tego na zdjęciach nie widać, ale w każdym kubeczku ukryta jest papierowa torebeczka z herbatą białą, zieloną oraz czerwoną. Jak to kubek bez czegoś do picia to raczej nie przejdzie, a że lubię dobre herbaty to mam zamiar podzielić się czymś wyjątkowo dobrym.

Jak zdobyć taki kubeczek?

Niestety problem polega na tym, że takie kubki powstały tylko 3 egzemplarze zrobione specjalnie na nadchodzące warsztaty. Kubeczki zostaną rozlosowane na końcu naszej zabawy z kanzashi i trafią do osób będących uczestnikami takich warsztatów.

Niestety nie ma możliwości na chwilę obecną zdobycia go w jakikolwiek sposób, ale coraz większa ilość osób chciałaby takowy mieć ^.^ No przemyślimy co z takimi fantami zrobić. Możliwe, że zlecę wykonanie dodatkowych kubeczków, jednak decyzję o takim przedsięwzięciu podejmę po ustatkowaniu burzy panującej w pracowni. W jaki sposób będą dostępne jeszcze nie wiem. Może zrobię konkursik – może będą do kupienia w sklepie. UPS! I znowu mam zbyt długie palce ^.^ Ciii póki co… niebawem więcej informacji.

Przypominam – jest jeszcze jedno miejsce wolne na warsztaty i zarazem jedyna taka szansa na zdobycie naszego kubeczka ^.^ Jeśli ktoś nie ma co robić 20 czerwca od 10 do 15 – zapraszam na warsztaty. Wstęp tylko 16 zł – nigdzie tak tanio nie było i nie wiem czy to się powtórzy.

Jeszcze 5 dni ! ! !

Kubki na warsztaty.
Kubki na warsztaty.