Konwenty i warsztaty,  Pozostałe

I warsztaty z kanzashi.pl – Gliwice

Witajcie pasjonaci kanzashi.

Tak jak zapowiedziane było na początku miesiąca – pomysł zorganizowania warsztatów został ciepło przyjęty w gronie naszych znajomych i fanów. Postanowiliśmy wcielić to w życie i można powiedzieć, że się udało wszystko pomyślnie załatwić. Wyznaczyliśmy dwa terminy i na naszej stronie facebook było można zagłosować na dogodniejszy termin warsztatów. W taki sposób 20 czerwiec jest datą naszego twórczego spotkania.

Ilość miejsc jest ograniczona do 30 z racji niewielkiej sali konferencyjnej, którą udało się załatwić bez opłat wynajmu dzięki uprzejmości Prezesa firmy CONCORD MDJ Piekarnia – za co niezmiernie dziękuję. Również to jest powód, iż wstęp na te warsztaty kosztują tylko 16 zł – więc okazja może się więcej nie powtórzyć.

warsztaty1

 

Zasady rezerwowania sobie miejsca na naszych Warsztatach:

Aby zarezerwować sobie miejsce należy wpłacić na konto 16 zł za osobę. Ilość miejsc wolnych to 30. W ramach tej kwoty gwarantujemy:
1. Materiały do pracy – materiał, wstążki, opaski, grzebyki, druciki, koraliki. perełki, przekładki itp rzeczy potrzebne do wykonania kanzashi.
2. woda i napoje + poczęstunek coś na słodko.

Numer konta:
50 1020 5558 1111 1543 7880 0388

W tytule: Warsztaty kanzashi 20 czerwiec. – dzięki temu będę mogła rozróżnić wpłaty.

UWAGA: jeśli ktoś płaci za dwie osoby łącznie – proszę w tytule uwzględnić również imię i nazwisko drugiej osoby.

W razie pytań proszę pisać wiadomości prywatne.
Po dokonanej wpłacie będę uzupełniała listę osób w kolejności przychodzących wpływów.

Nie mogę już się doczekać 🙂