Konwenty i warsztaty,  Pozostałe

I Warsztaty w Gliwicach.

Warsztaty już za dwa tygodnie!

Zaczynam się stresować myśląc o nich, ale wszystko już mam przygotowane. Jeszcze drobnostki, które nie mają większego wpływu na nasze spotkanie, ale zawsze coś mi się przypomni. 

Warsztaty odbędą się 20 czerwca 2015 roku w Gliwicach na ulicy Starogliwickiej 70. W biurowcu Piekarni MDJ Gliwice. Dzięki uprzejmości MDJ mamy możliwość zrobienia owych warsztatów z czego niezmiernie się cieszę oraz z góry dziękuję.

Rozpoczynamy o godzinie 10 w sobotę i trwać będą do godziny 15. Przewidywalna ilość osób to 20.

Jednak jest możliwość dopisania się na listę w ostatnich dniach przed warsztatami. Wstęp 16 zł. Jeśli będą to ostatnie dni przed 20 czerwca i przelew za warsztaty może nie dojść do mnie proszę o kontakt indywidualny w tej sprawie.

Dojazd na mapie Google.

 

Jak będą wyglądały zajęcia? 

Na początku krótkie przywitanie oraz wstępne informacje o zachowaniu bezpieczeństwa w czasie pracy, ponieważ będziemy pracowali z ogniem – warto wiedzieć. Następnie rozdamy materiały do robienia. Przygotowałam opcję mam nadzieję ciekawą dla wszystkich. Każdy będzie miał możliwość wykonania sobie własnoręcznie ozdoby do włosów. Do wyboru będzie opaska kauczukowa, opaska bawełniana ( w przypadku małych dzieci, ale nie tylko) grzebienie ozdobne, szpilki i kokówki. Po ostatnich wpisach związanych ze zrobieniem biżuterii z kanzashi dostałam pytania czy będę mogła pokazać jak wykonać wisiorek. Oczywiście, że tak. Jeśli będą wszelakie pytania na warsztatach – będę na nie odpowiadała z przyjemnością. Na początku wyjaśnię kilka podstawowych trików związanych ze składaniem płatków. Pokażę jak zrobić trzonki do kanzashi oraz w jaki sposób przymocować je do naszych opasek, grzebyków i kokówek. To w trakcie pierwszej godziny. Kolejne godziny to Wasza praca 🙂 Tak! Po to są warsztaty aby mało gadać a dużo zrobić. Wy będziecie robili, a ja będę wałęsała się między Wami i pomagała. Takim sposobem chciałabym aby w trakcie tych 4 godzin każdy z Was zrobił sobie coś dla siebie. 

Zapewniam wszystko co jest potrzebne do pracy. Materiały – wiedzę i czas 🙂 Z Waszej strony potrzebna będzie tylko cierpliwość, chęć zabawy i dobry humor 🙂

Przerwy i poczęstunek. Oczywiście przewiduję przerwy w razie potrzeby oraz coś do zapełnienia brzucha 🙂 Będą dostępne napoje i coś słodkiego 🙂 Najlepiej pracuje się przy czymś do chrupania i do picia. Alkoholu nie będzie ^.^ tak aby ktoś potem nie był zawiedziony 🙂

Więcej informacji jeśli ktoś chce proszę na prv na Facebook lub przez stronę na maila 🙂

Do zobaczenia 20 czerwca! Bye Bye ^.^

hallooo